Nabíjacie batérie AA/AAA

Ak vás nebaví donekonečna dokupovať nové a nové batérie napríklad do svojho fotoaparátu, vyskúšajte nabíjacie AA, alebo AAA batérie, ktoré vydržia dlhšie a po vybití ich vložíte do nabíjačky, ktorá im dodá energiu. Potom ich môžete používať znova.

Vyberte si z našej ponuky nabíjacích batérii – tužkových AA, alebo mikrotužkových AAA.

Ak poznáte konkrétny typ produktu, pre rýchlejšie vyhľadávanie napíšte názov do okna v ľavom hornom rohu. 

A

C

D

E

G

K

O

P

R

S

V

S nabíjacími AA batériami môžete ušetriť mnoho peňazí, ktoré padali do neustáleho dokupovania nových a nových, viac, či menej kvalitných bateriek na jedno použitie. Keď sa baterka vyšťaví, jednoducho ju zapojíte do nabíjačky a po čase potrebnom na nabitie ju znovu vložíte do svojho zariadenia.

Neodmysliteľnou súčasťou nabíjacích batérií sú nabíjačky, ktoré sú potrebné k dopĺňaniu energie. Na našom e-shope si môžete vybrať z niekoľkých typov a prevedení nabíjačiek.

Ako nabíjať

Jednoducho vložte batérie do nabíjačky tak, aby pasovali ich konce k nápovede na nabíjačke (+/-). Zapnite ju do elektriny. Svetelné znamenie vám ukáže, či je batéria vybitá, alebo nie. Ak v sebe už nemá energiu, začne sa automaticky nabíjať. Po nabití vám svetelné, alebo zvukové znamenie (závisí od typu) napovie, že úkon je dokončený.